O mně

Vystudovala jsem učitelství psychologie pro střední školy na Západočeské univerzitě v Plzni a klinickou psychologii na univerzitě New College of California v San Franciscu. Součástí magisterského studia klinické psychologie byla i povinná praxe v roli psychoterapeueta a povinná sebezkušenost (terapie) v roli klienta. Významnou zkušeností pro mě bylo i roční studium v psychoanalytickém institutu Mayeutica v Buenos Aires.

Během svého pobytu v USA jsem kromě povinné terapeutické praxe působila jako psychoterapeut v San Francisco Public Mental Health Clinic, jako konzultant na San Francisco Suicide Prevention (linka pro prevenci sebevražd) a jako dobrovolník v hospicu a v centru pro domácí násilí.

Po sedmi letech v zahraničí a návratu do Prahy jsem pracovala v oblasti personalistiky, dokud jsem si neuvědomila potřebu vrátit se k psychoterapii. V roce 2013 jsem proto nastoupila do pětiletého systematického psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii (IVGT).

Můj přístup znatelně ovlivnily i kurzy Kompletní krizové intervence a MBSR (Mindfulness-based stress reduction).

V posledních letech jsem poskytovala psychologickou podporu v Bílém kruhu bezpečí, od roku 2017 působím jako psychoterapeut v Inbázi, kde pracuji s cizinci a migranty.